Elektryczny reaktor do piany PUR – Sanwerk™ SW-E330

Sanwerk™ SW-E330 to jeden z najmocniejszych w naszej ofercie uniwersalnych systemów dozowania piany poliuretanowej. Wyposażony w węże grzewcze, dwa opcjonalne systemy recyrkulacji,  elektryczny system posuwu pomp, pneumatyczne pompy beczkowe i nowoczesny niewielki poręczny pistolet natryskowy Graveco™ Delta stanowi doskonałe narzędzie do realizacji małych i średnich inwestycji.

Sanwerk™ SW-E330 posiada unikalne rozwiązania pozwalające na łatwe przetwórstwo produktów przy zmniejszonym poborze mocy. Model ten, przeznaczony jest dla niewymagającego użytkownika, który pracuje z piankami poliuretanowymi oczekując znacząco cichszej pracy urządzenia, zarówno dozującego jak i natryskującego poliuretan. Sanwerk™ SW-E330 można zastosować wszędzie tam, gdzie wymagana jest cichsza praca urządzenia.  Dzięki zastąpieniu głównego siłownika pneumatycznego urządzenie nie wymaga tak dużych kompresorów, jak modele zasilane powietrzem.

Mimo zastosowania silnika elektrycznego sterowanego inwerterowo system natryskowy, posiada umiarkowaną wagę i niewielki rozmiar – poza pomieszczeniami produkcyjnymi można również zastosować go  do pracy na budowie i selektywnie w termoizolacji budynków. Sanwerk™ SW-E330 przeznaczony jest do zastosowania w małych i średnich firmach. Przy natrysku piany nie wymaga osuszacza powietrza, nie wymaga agregatu prądotwórczego lecz możliwe jest jego zastosowanie.

Maszyna z powodzeniem dozuje większość ogólnie dostępnych pian zamknięto i otwartokomórkowych. Moc grzewcza i konstrukcja urządzenia oraz nowoczesnego pistoletu jest tak dobrana, aby można było natryskiwać poliuretan również w trudnych warunkach otoczenia.

Nasza Firma jest wyłącznym dystrybutorem i serwisem systemu Sanwerk™ w Europie.

Nasza firma jest producentem różnych urządzeń CNC oraz natryskowych. Pistolet Sanwerk™ GP GUN oraz systemy recyrkulacji, regulacji mocy, parkowania i inne komponenty są również projektowane i produkowane w siedzibie naszej firmy. Posiadamy możliwość zaprojektowania i wykonania dla Państwa maszyn o zastosowaniu specjalnym lub działających według projektu klienta.

Wybrane zastosowania:

– dozowanie wybranych materiałów płynnych 1:1
– spienianie poliuretanu
– produkcja wyrobów poliuretanowych
– wtryskarka, urządzenie specjalne
– ocieplanie domów
– ocieplanie chłodni, budynków inwentarskich, hangarów
– ocieplanie i izolacja piwnic, wylewek, spichlerzy, silosów
– uszczelnianie dachów
– prace związane z termoizolacją i inne

Dane techniczne:

– dozowanie 1:1 (opcja 1:X dostępna tylko dla maszyn FoamX)
– wydajność maksymalna: do 6kg/min
– w komplecie wąż do pomp beczkowych 2x 3m
– w komplecie pompy beczkowe (2 szt.)
– w standardzie pistolet natryskowy samoczyszczący
– opcja, pistolet Sanwerk Pro
– moc grzewcza od 8 kW
– maksymalne ciśnienie 180 bar
– maksymalna temperatura materiału 80 stopni Celsjusza
– zasilanie: 3 fazowe / 400V
– możliwe zastosowanie agregatu prądotwórczego
– waga: ok.  198 kg
– źródło zasilania powietrzem: maksymalnie 10 bar (1MPa)
– certyfikat CE
– wystawiamy zaświadczenie o przeszkoleniu przez autoryzowaną jednostkę producenta

* zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji bądź zmiany niniejszej specyfikacji technicznej
** niniejszy folder nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa